MEIST

Tere tulemast Millimeetri maailma, kus loome rohkem kui lihtsalt reklaamiga kaetud pindu. Oleme meeskond, kes usuvad, et reklaam peab olema mitte ainult nähtav, vaid ka tähendusrikas. Meie eesmärk on pakkuda kliendile täislahendust, mis ei piirdu pelgalt reklaamipinna loomisega, vaid süveneb sõnumi ja brändi tuuma.

Sündisime kahe mehe visioonist, luua midagi enamat kui lihtsalt reklaamiettevõte. Meie fookus on valgusreklaamidel, kleebistel ja erilahendustel, kus tipptasemel masinapark ja parimad materjalid on vaid platvormiks meie loomingulisele teostusele.

Oleme abivalmid, paindlikud ja kiired, hoides samal ajal kinni kõrgeima kvaliteedi ja mõistliku hinna tasakaalust. Meie 20-aastane kogemus sise- ja välireklaamide valdkonnas kõneleb meie pädevusest ning võimest lahendada ka kõige keerulisemaid projekte.

Eesmärgiks seame mitte ainult olla parimad Eestis, vaid laiendada oma mõju kaugemale. Hoida kursis uute tehnoloogiatega ja investeerida regulaarselt oma meeskonna arengusse, et pakkuda tipptasemel teenust.

Lisaks oma töö kõrgele standardile suuname oma energia kogukonnale, jagades lasteaedadele ja koolidele loomingulisi vahendeid ning innustades noori meistreid. See on osa meie veendumusest, et reklaam võib olla mitte ainult äriline, vaid ka inspireeriv jõud ühiskonnas.

LOOVAD LAHENDUSED
LOOVAD TULEMUSED

Tänu oma professionaalsele meeskonnale suudame ellu viia ka kõige huvitavamad ja keerulisemad ideed. Aitame Sind alates idee loomisest kuni lõppviimistluseni välja.

Võta meiega ühendust ja loome Sinu vajadustele ning eesmärkidele vastava reklaamlahenduse.

    Kliendid on meie kohta öelnud...

    Millimeeter.ee | Kõik õigused kaitstud