Erikujuline lõikamine

Erikujuline lõikamine loob reklaamlahenduste ja disainelementide valmistamiseks väga palju erinevaid võimalusi. CNC freesimine võimaldab reklaamlahenduste jaoks kasutada laia materjalivalikut ning elementidele saab hõlpsasti anda igasugust kuju ja profiili.

CNC FREESIMINE

Lõikame erinevaid lehtmaterjale:  pleksiklaas, MDF, PVC, puit jpm. Kolme teljelise CNC pingi lõikepinna mõõdud on 1250×2500 mm.  Pink võimaldab lõigata ja freesida erinevaid kujundeid.

CNC graveerimine

Graveerimisel saab kasutada erinevaid terasid: V-tera, pallpea tera, jt. Saame graveerida erinevate materjalide peale:  puit, messing, alumiinium jpm.

Projekteerimine

Enamus lahendusi saab ellu viia vektorgraafika abil.  Luues 2D joonise, saame tagada CNC freesiga kiire ja täpse tulemuse.

LOOVAD LAHENDUSED
LOOVAD TULEMUSED

Tänu oma professionaalsele meeskonnale suudame ellu viia ka kõige huvitavamad ja keerulisemad ideed. Aitame Sind alates idee loomisest kuni lõppviimistluseni välja.

Võta meiega ühendust ja loome Sinu vajadustele ning eesmärkidele vastava reklaamlahenduse.

  Kliendid on meie kohta öelnud...

  Millimeetri loodud valguskast tõi meile juba esimese õhtuga paar kõne potentsiaalsetelt klientidelt. Vinged reklaamlahendused töötavad!

  Silver Org | Mõõgavõitlusselts

  Tehtud töö on väga kvaliteetne ning kogu asjamine oli väga kiire. Olen siiani tehtud töödega väga rahul ja soovitan julgelt teistelegi.

  Taavo Annus | Bidrento

  Tellisime enda autosalongile reklaam täislahenduse. Töö kiire ja korralik!  Väga meeldiv kogemus!

  Mikk Lindal | Euest

  Millimeeter.ee | Kõik õigused kaitstud | Müüva veebilehe tegi FRESHMAN